San Holo wybudował domowe studio swojemu niepełnosprawnemu hostowi z Airbnb

Holenderski producent San Holo, założyciel wytwórni Bitbird i autor takich hitów jak We Rise, Light czy The Next Episode (Remix), po raz kolejny udodownił nam, że wie jak uszczęśliwiać ludzi. To właśnie on podczas ostatniej trasy koncertowej, na każdym przystanku wybierał jednego fana, któremu wręczał swoją prywatną gitarę, a po solowym show na Red Rocks rozdał ich blisko dziesięć.

Jednak jego życiowe motto pt. stay vibrant, wniosło się wczoraj na zupełnie nowy level. Holender udostępnił na swoim twitterze nagranie prezentujące proces końcowy powstawania małego „home studio”, które wspólnie ze swoim team’em sprezentował niepełnosprawnemu hostowi z Airbnb, którego marzeniem był powrót do produkcji muzyki.

Jego zachowanie momentalnie spotkało się z ogromną aprobatą twitter’owej społeczności oraz kumpli po fachu, w składzie Kayzo, UZ, Said The Sky, Eprom czy Chet Porter, których reakcje możecie przeczytać poniżej.

Nie spotkaliście się nigdy z „stay vibrant” San’a Holo? Czas to nadrobić:

Najnowsze

#WTFI

#009 | Who the f*ck is: Moore Kismet?

Moore Kismet to jeden z najnowszych nabytków brytyjskiej wytwórni Never Say Die Records, w której pierwszy raz zagościł pod koniec zeszłego roku przy okazji...