Mamy pełen live set NGHTMRE B2B Slander z MECU Pavilion w Baltimore (Alchemy Tour 2019)

 

Wspólna trasa koncertowa NGHTMRE, duetu Slander, Seven Lions oraz trio The Glitch Mob ma już za sobą cztery pierwsze przystanki. The Alchemy Tour zawitało 4 września do Charlotte, następnie do miejscowości Pittsburgh i Norfolk, a sobotniego wieczoru wszyscy artyści spotkali się w hali MECU Pavilion w Baltimore.

Jeden z fanów, którzy mieli przyjemność przeżyć show w Baltimore postanowił nagrać cały występ NGHMTRE + Slander present: Gud Vibrations i podzielił się nim za pośrednictwem SoundCloud’a. Materiał nagrywany jest najprawdopodobniej kamerką GoPro więc jakość audio jest jak najbardziej znośna lecz do najlepszych nie należy. Sprawdźcie sami:

Jeśli jesteś szczęśliwcem aktualnie przebywającym na wakacjach / studiach za oceanem to polecamy rozważyć odwiedziny jednego z przystanków:


facebook | instagram

Najnowsze

#TRAP

Premiera: Aero Chord – „The Sound” EP

Czwarty mini-album pochodzącego z Aten producenta jest już dostępny na platformie Spotify. Materiał zatytułowany The Sound, za którego publikację odpowiada wytwórnia Monstercat, zawiera trzy...

#FESTIVALS

Poznaliśmy motyw przewodni Tomorrowland Winter 2020

Kolejna zimowa odsłona festiwalowego giganta jakim jest Tomorrowland odbędzie się w dniach 14-21 marca 2020 w francuskiej miejscowości Alpe d’Huez. Na przestrzeni ostatnich dni...