Aero Chord powraca do czasów „Surface” w swojej najnowszej produkcji „Tribe 303”

Stałym bywalcom youtube’owych kanałów Trap City, Trap Nation i Monstercat w latach 2012 – 2015 producent o aliasie Aero Chord jest z pewnością znany. Urodzony w 1992 roku w Atenach DJ odpowiada za produkcje takich hitów złotej ery trapu jak Surface, Boundless, Ctrl Alt Destruction czy Titans w/ Razihel.

Od czasów wydania mini-albumu Love & Hate (2016) styl jego utworów nieco się zmienił i zaczął on podróżować bardziej w klimatach około future-bassowych. I mimo, że zrobiło się o nim nieco ciszej to na brak nowości nie mogliśmy narzekać, ponieważ przez ostatnie 3 lata starał się wydawać kilka produkcji rocznie, jednak większość z nich różniła się klimatycznie od bangerów, które prezentował na początku swojej trapowej przygody. Mamy jednak dobrą wiadomość – przy okazji dzisiejszej premiery stary dobry Aero Chord powrócił!

Utwór Tribe 303 to najnowsza propozycja Alexa, będąca zapowiedzią jego EP’ki, która ukaże się nakładem kanadyjskiego label’u Monstercat. Obowiązkowa pozycja do sprawdzenia!

Aero Chord z roku 2014:


facebook | instagram

Najnowsze

#TRAP

Premiera: Aero Chord – „The Sound” EP

Czwarty mini-album pochodzącego z Aten producenta jest już dostępny na platformie Spotify. Materiał zatytułowany The Sound, za którego publikację odpowiada wytwórnia Monstercat, zawiera trzy...

#FESTIVALS

Poznaliśmy motyw przewodni Tomorrowland Winter 2020

Kolejna zimowa odsłona festiwalowego giganta jakim jest Tomorrowland odbędzie się w dniach 14-21 marca 2020 w francuskiej miejscowości Alpe d’Huez. Na przestrzeni ostatnich dni...