Aazar podzielił się swoją „niesamowitą historią z 18-tych urodzin” kiedy to poznał DJ Snake’a

Tajemnicą nie jest, że każdy z nas kiedyś marzył, bądź wciąż marzy, o poznaniu swojego idola, zrobieniu sobie z nim zdjęcia i zapłakanym głosem powiedzenia mu jak to go kocha. W dzisiejszych czasach nie ciężko o sytuacje, w których sławne osobistości – DJ’e, muzycy, aktorzy czy  sportowcy – zamieniają kilka słów ze swoimi fanami na Instagramie / Twitterze czy zaskakują ich swoją osobą podczas różnego rodzaju uroczystości jak urodziny, śluby czy nawet studniówki (s/o The Chainsmokers).

Rzadko jednak spotyka się historie, w których po upływie czasu (w tym przypadku kilku lat) ty i twój idol zostajecie bardzo dobrymi ziomeczkami. Francuski producent – Aazar, autor takich utworów jak Pop That, Diva, czy kolaboracji z największymi gwiazdami EDM – The Chainsmokers (Siren) oraz Tiesto (Diamonds), podzielił się za pośrednictwem Instagrama swoją niesamowitą historią z 18-tych urodzin kiedy to osobiście poznał DJ Snake’a.

„Moi przyjaciele i ja urządzaliśmy co miesiąc imprezę w tym barze w okolicy, w której dorastałem. Zrobiliśmy to po to, żeby zacząć wyrabiać sobie „imię”.
Wtedy jeszcze nie znałem osobiście @djsnake i byłem tylko fanem słuchającym i dzielącym się jego muzyką z moimi przyjaciółmi. Od zmuszania moich przyjaciół do słuchania jego mixtape’ów w samochodzie, do wychodzenia w weekendy i kupowania biletów na jego występy. Wielki fan!
W każdym razie, to był czas na comiesięczną, tym razem wyjątkową, imprezę, ponieważ były to moje urodziny.

Tym razem coś było inaczej, ale robiłem swoje i nad tym nie rozmyślałem.

Więc wieczór trwa dalej i nadchodzi moja kolej na grę, ale moi przyjaciele mówią: „poczekaj, jeszcze nie schodź na dół, zostań tutaj”…. Więc pomyślałem, że przynoszą prezent czy coś takiego. 10 minut później wyłącza się dźwięk i intro Snake’a zaczyna grać. Myślałem, że ze mnie żartują. Następnie schodzę na dół i to nie jest żart, Dj Snake jest tutaj i gra z okazji moich urodzin. Wyglądałem z pewnością mega głupio, bo utknąłem między uśmiechem a szokiem, nie wiedziałem jak zareagować! Więc wchodzę do niego na Dj’kę kiedy on gra i mówi: „W porządku, chcesz to stąd zabrać”? Więc przejmuję kontrolę nad konsolą i gram przed nim wszystkie moje najlepsze sekwencje (próbując mu zaimponować 😂), a on zostaje u mego boku, upuszczając kilka syren/hałasów broni maszynowej/sampli. To było doświadczenie, które zapamiętam do końca życia i nie jestem w stanie podziękować moim rodzicom i mojemu przyjacielowi Chrisowi za zorganizowanie tego, a DJ’owi Snake’owi za pojawienie się za darmo, tylko po to, by zadowolić dziecko w jego urodziny.”

DJ Snake ft. Lauv – A Different Way (Aazar Remix)


facebook | instagram

Najnowsze

#TRAP

Premiera: Aero Chord – „The Sound” EP

Czwarty mini-album pochodzącego z Aten producenta jest już dostępny na platformie Spotify. Materiał zatytułowany The Sound, za którego publikację odpowiada wytwórnia Monstercat, zawiera trzy...

#FESTIVALS

Poznaliśmy motyw przewodni Tomorrowland Winter 2020

Kolejna zimowa odsłona festiwalowego giganta jakim jest Tomorrowland odbędzie się w dniach 14-21 marca 2020 w francuskiej miejscowości Alpe d’Huez. Na przestrzeni ostatnich dni...